[cz] [en]
geocaching tools 4 pc & ppc
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
GCzII Downloader [CZ] geoSheep forum / GCzII Downloader [CZ] /

error(403) při stahování mapy u více kešek

Autor Návštěvník
#1 | Zasláno: 4 Lis 2011 14:36
Ahoj, díky moc za downloader, zkusil jsem stáhnout 148 kešek, je to ok, akorát to zase po nějaké době stahování hází chybu s mapou.
Honza
Autor jenda^^
Administrátor
#2 | Zasláno: 4 Lis 2011 14:48
A pak to hlásí už chybu u všech nebo při dalším pokusu zase pár map stáhne?

Tohle se bude dost blbě ladit, protože ani Google nemá na svém webu napsáno, jaké jsou tyhle časové limity. Jedině udělat ten timeout pro mapy volitelně, ať si tam každý nastaví, kolik mu přijde vhodné.
Autor Návštěvník
#3 | Zasláno: 4 Lis 2011 15:07
stáhne to u pár kešek mapy na začátku a pak už ne, mluvím teď o jednom seznamu kešek, zkusil jsem pak mapy zobrazit v GCzII v pda a stánout pomocí edge, taky nic hodilo to takovou ikonku s přeškrtnutou mapou.

Honza
Autor Návštěvník
#4 | Zasláno: 4 Lis 2011 15:16
teď jsem se koukal a u kešek, kde to nechtělo včera stáhnout mapy ani v dawnloaderu a pak ani přímo v PDA tak to dneska v pda jde. Zřejmě to mají nějak vošéfovaný na delší dobu?

Honza
Autor jenda^^
Administrátor
#5 | Zasláno: 4 Lis 2011 15:29
Já to budu muset ještě prozkoumat. Přeškrtnutá ikonka je, že jsi stáhl moc map. Ale nejsem si jistý, jestli to současně s ikonkou nenahlásí i chybu 403 nebo jeslti to 403 vrací při nějakým jiným problému.
Autor Návštěvník
#6 | Zasláno: 4 Lis 2011 15:33
můžu Ti poslat fotku jak to vypadá
Autor Návštěvník
#7 | Zasláno: 4 Lis 2011 16:00
teď jsem stáhl další seznam (cca 130) downloader nestáhl po nějaké době stahování mapy, ale pak v PDA a přímo v GCzII šlo mapy v detailech keše stáhnout už to nehází tu ikonu s přeškrtnutou mapou.

Honza
Autor jenda^^
Administrátor
#8 | Zasláno: 4 Lis 2011 17:04 | Změnil(a): jenda^^
Ta ikonka by měla být cca od 1000 stažených map za den (tady je to popsáno), ale spíš je to o něco míň.

Google má asi nějaký limit i mezi stahováním jednotlivých map, který se aplikuje, když jich stáhneš víc rychle za sebou, takže s tím asi nic moc nenadělám. Jedině udělat nějaké rozpoznání té jeho obrany a pozastavit v tom případě na chvíli stahování...
Autor Návštěvník
#9 | Zasláno: 4 Lis 2011 17:09
tak jsem to spočítal stáhly se mapy pro cca pro 40 keší ze 130 (platí pro verzi z 3.11.2011)

Honza
Autor jenda^^
Administrátor
#10 | Zasláno: 4 Lis 2011 17:14
Za sebe musím říct, že jsem takový počet kešek (nad 40) stahoval jednou nebo dvakrát za život, a to tehdy přímo v GCzII, a i tam byly asi po 35-40 keškách problémy s mapou.

Nejjednodušší řešení bude asi vlézt si v Downloaderu do nastavení, vypnout stahování map pro waypointy a z map pro kešky vyházet ty, které nepoužíváš (osobně mi stačí ty dvě "pinpoint" a pak případně nějaká klasická, kde je vidět, v které části města/lesa/apod je keška schovaná).
Vím, že to není moc uspokojivé řešení, ale jak říkám - může za to víc Google než já.
Autor Návštěvník
#11 | Zasláno: 4 Lis 2011 17:32
Dík, zkusím to. Ještě jednou díky za downloader.


Honza
Autor Návštěvník
#12 | Zasláno: 4 Lis 2011 18:11
zkoušel jsem ručně stahovat mapy v GCzII a po nějakém počtu se to zablokuje (přeškrtlá ikonka s budíkem), nezávisí to zřejmně tolik na čase ale na počtu stažených map, mam CDMA připojení tak se stačí odpojit a připojit dostanu novou IP a jedu dál.

Honza
GCzII Downloader [CZ] geoSheep forum / GCzII Downloader [CZ] / error(403) při stahování mapy u více kešek Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

» Uživatelské jméno  » Heslo  » Antispam - opište lytystry:
Můžete použít jen přezdívku bez hesla (pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem), případně můžete nechat obě pole prázdná.
V tom případě je nutné vyplnit antispam.
Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.