[cz] [en]
geocaching tools 4 pc & ppc
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
GCzII Downloader [CZ] geoSheep forum / GCzII Downloader [CZ] /

Pridanie funkcie alebo novy program?

Autor Robko
Návštěvník
#1 | Zasláno: 21 Úno 2012 18:38
Zdar. Vyuzivam program GCzII a GCzII Tool. Vsetko funguje ako ma, ale uvital by som jednu vec (a myslim ze viacerym by sa to pacilo).
Ak vlozim sd kartu do PC, spustim GCzII tool.exe, stahujem mapy priamo na kartu. Vyborna a rychla vec
Moj napad je urobit program ktory by sa spustal rovnako, ale dokazal by importovat gpx subory (premium uzivatelov) a priamo do zlozky GCzII/Cache_DB vytvorit to iste, co robi GCzII cez PDA pri importe gpx. Mozno je to len chyba mojho pda (HTC Touch) ale ten import trva strasne dlho.
Takze vo finaly by som vybral sd kartu z PDA, strcil do PC, gpx subory z e-mailu by som ulozil do nejakej zlozky, spustil program z sd karty, ten by naimportoval gpx subor(y), vytvoril podzlozky v cache_db a vytvoril novy cachelist. Potom by som zase strcil kartu do pda, spustil program a mal to vsetko tam. Program by sa vobec nemusel pripajat na stranku geocaching.com. Mozno dalsia verzia by mohla mat aj funkciu, ktora by si z importovanych kesiek vybrala suradnice a podla dalsich poziadaviek stiahla mapy . To je ale uz asi iba fantazia :D :D
kazdopadne diki za super program.
GCzII Downloader [CZ] geoSheep forum / GCzII Downloader [CZ] / Pridanie funkcie alebo novy program? Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

» Uživatelské jméno  » Heslo  » Antispam - opište cijer:
Můžete použít jen přezdívku bez hesla (pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem), případně můžete nechat obě pole prázdná.
V tom případě je nutné vyplnit antispam.
Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.